menu

TITANIC DELUXE BELEK - golf s trenérem PGA *****

od 37 990,- Kč
GOLF PO CELÝ ROK » GOLF TURECKO
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Titanic Deluxe Golf Belek s 594 pokoji na ploše 170 tisíc metrů čtverečních nabízí své služby v Beleku, perle Antalye, jako Deluxe All Inclusive. Se zelenou přírodou, tyrkysově modrým mořem a nádherným výhledem hned vedle řeky Beşgöz, která je proslulá svými modrými kraby, je to ta nejzvláštnější adresa pro jedinečnou a nezapomenutelnou dovolenou. Hotel je téměř ukrytý v borovicových lesích Beleku včetně všech odstínů zelené, v srdci Středomoří, a nabízí privilegované možnosti těm, kteří touží zažít jedinečnou dovolenou se všemi barvami a šancemi přírody.

Vybavení hotelu

Tento zcely nový luxusní hotel zaujímá rozlohu na 200.000m2 dramatické krajiny mezi přírodními lesy, Středozemním mořem a řekou Besgoz. Hotel nabízí zřejmě bezkonkurenčně největší bazén v Turecku, rozlehlou privátní písčitou pláž, 5 restaurací a 14 barů s panoramatickými výhledy. 13.000m3 lázněmi s kompletními službami a fitness centrem. Kromě vybavení a prostor pro hosty, kteří přijíždějí za dovolenou, myslí Titanic Deluxe také na společenské a konferenční prostory na ploše 8500m2 pro firmy a služební cesty.

Vybavení pokoje

Pokoje standard, superior a river se nacházejí v hlavní budově hotelu. Standardně jsou vybavené koupelnou/WC, vysoušečem vlasů a kosmetickým zrcadlem, minibarem, SAT-TV, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, wifi připojením, telefonem s přímou volbou, klimatizací, trezorem,

Stravování

V hotelu Titanic Deluxe Golf Belek je stravování potěšením a kromě bohaté bufetové restaurace jsou zde turecká, italská, Beef Grill Club a Sea Food A'la carte restaurace, kde jsou hostům nabízeny vybrané chutě světa z rukou mistrů kuchařů. Během celé dovolené můžete ve speciálně navržených restauracích, barech kavárnách ve velkolepé atmosféře zažít nejnovější trendy v gastronomii.

Pláž

Zvláštností tohoto hotelu je jeho umístění na břehu řeky vlévající se po více jak kilometru do moře. K hotelu patří dlouhá písečná pláž s veškerým vybavením, molem, vodními sporty a restauračními zázemími.Na pláž se dostanete ze dvou přístavů některým z mnoha katamaránů po řece, hotelovým vláčkem, na kole či příjemnou procházkou pěšky po hotelové cestě uprostřed zeleně.

Sport a zábava

BeFine SPA se rozkládá na ploše 13 000 m² a vaše tělo i duše se zde vydají na jedinečnou cestu s obnovující energií vody. Připravte se na dosažení věčného klidu s očistným a uklidňujícím účinkem vody, nejčistšího zázraku světa. Poznejte nezapomenutelný exotický zážitek s mystickou a autentickou architekturou BeFine SPA a její výzdobou tvořenou vzácnou kombinací Dálného východu a modernizovaných tradičních osmanských motivů. Speciálně zařízené pokoje, pečlivě připravené relaxační a očistné programy, exotické vůně, ticho, barvy, klid, mírumilovné prostředí a relaxační čajové obřady byly připraveny proto, abyste se cítili dobře. Zažijete dokonalý dotek odborných terapeutů, potěšení z uvolnění vašeho těla při sezeních, která provádějí s kosmetikou světově známých značek. Oživit své tělo a cítit se svěže můžete ve vířivkách s tropickým vzhledem, v bazénu s minerální vodou (Jet Pool) uprostřed zeleně, ve speciálně osvětlených parních místnostech s hvězdným designem, v saunách postavených z finských borovic, jejichž vyhřívací část je pokryta speciálními vulkanickými kameny, v místnostech Ice Grotto vypadajících jako přírodní skály a osvětlených speciálními nástroji pro odraz světla a v dobrodružných sprchách různých konceptů. Soukromá písečná hotelová pláž se táhne v délce téměř 1 000 metrů a bazény - celkem jedenáct, z toho dva kryté - patří k největším v regionu. Kabiny, tobogány a dětské koutky se postarají o dokonalé trávení času u bazénu. Zahrajte si tenis nebo basketbal, vyražte na pláž si zahrát plážový volejbal nebo se vrhněte na vodní sporty. Večer si užijte představení nebo živý koncert nebo protančete noc v hotelovém nočním klubu. Na golfovém hřišti si zahrajte náročné a uspokojivé kolo golfu světové úrovně. Aquapark v Titanic Deluxe Golf Belek je plný adrenalinových tobogánů, skluzavek a vodních věží. Vířících 15 000 m² vzrušení čeká na objevení. Aquapark nabízí 9 skluzavek pro dospělé, bazén o rozloze 210 m² a dětský bazén s Aquatower. Dokonalý zážitek z dovolené v Antalyi pro celou rodinu v naprostém bezpečí.

Pro děti

Dětský klub Tini na ploše 6 000 m² nabízí svědomité služby a neomezenou zábavu pro děti s instruktory hovořícími různými jazyky, kteří se věnují efektivní komunikaci a umělecké práci. V Tini Kids Clubu se děti setkají na speciálně navržené recepci, kde byl každý detail pro děti pečlivě promyšlen. Jedná se o dokonalý dětský klub s bazény se skluzavkami, interaktivními herními sály, které byly speciálně navrženy ze dřeva pro zdraví dětí. Dětský klub Tini nabízí různé programy pro všechny děti ve věku 04-11+.

Cena zahrnuje:

* zpáteční letenku Praha – Antalya – Praha se společností Sunexpress * 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive * 4x green fee (2x Cullinan Aspendos, 2x Cullinan Olympos) * privátní transfer letiště – hotel – letiště * služby profesionálního trenéra PGA Tomáše Komínka

Cena nezahrnuje:

* příplatek za jednolůžkový pokoj + 6 290 Kč/osoba * extra fee Faldo včetně transferu 3 900 Kč/osoba * pojištění léčebných výloh a storna zájezdu * přepravu golfového bagu +2.500,-Kč


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena