menu

THOR LUXURY HOTEL & VILLAS *****

od 24 890,- Kč
Evropa » Turecko » Egejská riviéra » Bodrum
All inclusive ~
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Thor Luxury Hotel se rozprostírá na 16.000 m² , nachází se v oblasti Kaynar Mevkii, obklopen zátokou Usulu Bay, která je považována za jednu z nejkrásnějších zátok na poloostrově Bodrum. Vzdálenost od letiště je 25 km a od centra města 6 km.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje 9 apartmány, 174 de luxe pokoji a 4 Superior vilami. Hostům je k dispozici hlavní restaurace Asgard, jež nabízí všechny typy světové kuchyně a širokou škálu mezinárodně uznávaných pokrmů a lahůdek. Restaurace Keyfi Ala, je tradiční turecká restaurace, podávající pokrmy místní kuchyně, Rocca Fish Restaurant servírující pokrmy z darů Egejského moře, a italská restaurace Caliente. V hotelu naleznete řadu barů (bar v lobby hotelu, na pláži, u bazénu, Vitamin bar a noční klub. V hotelu se nachází čtyři zasedací místnosti, jež jsou k dispozici pro obchodní jednání, konference, veletrhy a výstavy, koktejly, svatby apod. Hosté mohou využít veškeré služby hotelového lázeňského centra, jež nabízí tureckou hamam, speciální tepidárium a frigidarium, saunu, vířivku, krytý bazén, bazén pro děti, fitness centrum, kosmetické a kadeřnické služby. K dispozici je zde také lékařská pomoc.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou elegantně zařízené, s panoramatickým výhledem na moře a bazén, s vlastním balkonem, manželskou postelí a s možností jedné přistýlky. Pokoj má vlastní sociální zařízení, SAT TV, telefon, vysoušeč vlasů, minibar.

Stravování

Ultra all inclusive

Sport a zábava

Hotel nabízí zdarma sportovní aktivity jako je pilates, fitness, jóga , aqua fitness, aerobik, plavání, strečink, Aqua Ball, stolní tenis, šipky, vodní sporty. Dále za poplatek aktivity jako je kulečník, golf , parasailing, jet ski, vodní lyže , banán, Ringo a škola potápění, výlety lodí.

Pro děti

Pro děti je zde mini klub pro děti ve věku 4-12 let.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Bodrum-Praha * 7x ubytování ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou * skupinový transfer z/na letiště * letištní a bezpečnostní taxy

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný příplatek za individuální transfer


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena