menu

THE RETREAT SELOUS *****

od 105 990,- Kč
Afrika » Tanzánie » Selous » SAFARI » TANZÁNIE
Safari ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Nová luxusní lodge The Retreat Selous se nachází v cípu rezervace Selous, daleko od kempů a lodgí a zajišťuje tak dokonalé soukromí. Toto místo bylo po celá staletí nedotknuté civilizací.

Vybavení hotelu

Lodge je postavena na malém kopečku na březích řeky Ruaha, pečlivě vybrané jedním z majitelů. Pořádají se zde vynikající pěší safari, kemp je luxusní, výborně se tu vaří. Celá lodge je tvořena 12 exotickými stany (100–220 m²) na týkových podlážkách na řece Ruaha s krásnými výhledy. Najdete zde dokonalou harmonii přírody a divoké zvěře a luxus nejvyšší kvality.

Vybavení pokoje

Každý apartmán má vlastní venkovní terasu s vanou z antické mědi, mosazi nebo stříbr. Etnické prvky, nábytek vyrobený na zakázku, africké starožitnosti, přírodní materiály a drahé kameny byly smíchány k vytvoření jedinečného pocitu pohodlí a přirozeného luxusu za pomocí principů „Feng Shui“ a „Five Elements“.

Stravování

The Retreat Selous nabízí pokrmy místní a mezinárodní kuchyně s využitím čerstvých produktů z pobřežních oblastí. Své jídlo si můžete vychutnat v restauraci, u bazénu, nebo Vám může být naservírováno na tzv. „Hippo Point“ či se můžete stravovat romanticky přímo v buši u otevřeného ohniště či v soukromí Vašeho apartmánu.

Sport a zábava

Během Vaší pěší safari můžete vidět slony, lvy, černé nosorožce, leopardy, divoké psi, žirafy, hrochy, krokodýly, více než 400 různých ptáků a mnoho jiných volně žijících živočichů. Hosté tak mohou sdílet vzácné neporušený ekosystém Afriky, který je naprosto nedotčený a může být prozkoumán mnoha různými způsoby.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena