menu

THE RESIDENCE DHIGURAH *****

od 110 590,- Kč
Asie » Maledivy » Gaafu Alifu Atol
Plážové hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

THE RESIDENCE DHIGURAH je letoviskem se 173 vilami, jež Vám poskytne útočiště bezkonkurenčního klidu a relaxace obklopeného nedotčenou krásou přírody. Zde si můžete dopřát nejčistší potěšení, odpočívat na nedotčených plážích na slunci, šnorchlovat mezi barevnými korálovými útesy v čistých lagunách a potápět se s mořskými tvory v hlubinách oceánu.

Vychutnejte si pohodlí prostorných vil na ostrově krásně navržených v souladu s jejich okolím. Vychutnejte si úžasný svět mezinárodních chutí, od specialit z Indického oceánu až po tapas ze Středomoří a moderní kantonskou kuchyni. Exkluzivní lázeňské útočiště Spa by Clarins, zasazené do svěžích tropických zahrad, slibuje cestu k blaženému pocitu.

O Vaše ratolesti zde bude také dobře postaráno. Dětský klub nabízí řadu aktivit, které jistě nadchnou každé dítko. Dopřejte si piknik na soukromém ostrově Castaway nebo v sesterském letovisku Dhigurah na sousedním ostrově Falhumaafushi, ke kterému se můžete dostat přes kilometrový most. Společně tvoří dva ostrovy jednu z nejlepších nabídek letovisek na Maledivách.

Náš názor

Od romantických pobytů po nezapomenutelné rodinné dovolené je Rezidence Dhigurah je idylickým místem, o kterém jste jistě snili.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena