menu

TAMASSA BY LUX ****

od 1 890,- Kč
Afrika » Mauritius » Bel Ombre
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Nově postavený hotel v tradiční architektuře se nachází na jihozápadě ostrova, v nezničené a krásné oblasti Bel Ombre. Hotel leží na konci aleje kokosových palem přímo u dlouhé písečné pláže obklopené tyrkysově modrou lagunou. Od letiště je vzdálen 40 min.

Vybavení hotelu

​V hotelu je Vám k dispozici recepce, hlavní restaurace, restaurace na pláži s barem, lounge bar, noční klub, bussines centrum, butik, knihovnu, hrací místnost se stolními hrami, konferenční místnost pro 80 osob a služby čistírny. Dále je zde dětský klub Tilapia (3-12 let), teens klub Baz.

Vybavení pokoje

​Hotel disponuje několika typy pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů.

Stravování

​All inclusive: Stravování: Snídaně v Show Restaurant (7h - 10,30h), oběd v Show Restaurant nebo v restauraci La Playa nebo obědový balíček na pláži, večeře v Show Restaurant nebo v restauraci La Playa. Delikatesy v B Baru: studené menu (12h - 15h), těstoviny, pečivo a palačinky ( 15h – 17h). Nápoje: pivo, červená a bílá vína, nealkoholické nápoje, džusy, voda. Služby: pokojový sevis (za poplatek) 

Sport a zábava

Vodní sporty: vodní lyže, windsurfing, mini plachtění, kajaky, šlapadla, šnorchlování, loď s proskleným dnem, aqua gym a aerobik. Pozemní aktivity: tenis (včetně tenisových raket a míčků), fitness centrum, plážový volejbal, boccia balls, kola, stolní tenis. Tilapia Club pro děti ve věku 3 až 11 let, centrum aktivit pro teenagery ve věku od 12 let. Ostrovní párty: volný vstup na diskotéku. All inclusive balíček začíná ve 12h dne Vašeho příjezdu a platí do 12h dne Vašeho odjezdu.

Pro děti

Dětské centrum aktivit: Tilapia Club pro děti ve věku 3 až 11 let, centrum aktivit pro teenagery ve věku od 12 let.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena