menu

STOCK RESORT *****

od 7 690,- Kč
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Rodinný resort Stock, který se nachází na kouzelném místě nad tyrolským střediskem Mayrhofen, harmonicky zapadá do horského panoramatu, jako by zde stál odjakživa.

Vybavení pokoje

Všechny prostorné pokoje a apartmá poskytují úchvatný výhled na okolní panorama, útulné posezení, hvězdné nebe, kabelovou TV, velkou koupelnu a manželskou postel velikosti King.

Stravování

Během Vašeho pobytu u nás Vás budem rozmazlovat skvělou stravou wellness: snídaňový bufet a bufet odpoledne, večeře o šesti chodech a nealkoholické nápoje po celý den zdarma.

Sport a zábava

Opravdu královská pohádka Vás čeká v prostorách Wellness-, Beauty- & Spa. Tento rozsáhlý areál, který se rozprostírá na ploše kolem 4000m², byl dokončen v minulém roce a současně doplněn exklusivními stylovými suitami a tříposchoďovou garáží. Čeká zde na Vás prvotřídní luxus! Místa je tu dost pro všechny námi nabízené terapie: thalasotherapie, zvuková masáž s tibetskými mísami, shiatsu, ayurveda, koupele wellness, masáže hamam s mýdlovou pěnou, La Stone (terapie léčivými kameny) a alpské léčebné terapie pro skvělou pohodu. Nadšeni budete také našimi stylovými saunami Lady’s Spa (speciálně pro ženy), rodinnými saunami, odpočívárnami s vodními lůžky, saunami „Kelo“ s vířivkou venku, horským jezírkem, Kneippovou vodoléčbou, panoramatickým laconiem a krytým bazénem s vyhřívaným venkovním bazénem a celou řadou dalších lákadel.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena