menu

STELLA PALACE RESORT & SPA *****

od 26 690,- Kč
Evropa » Řecko » ostrov Kréta » Analipsis
All inclusive ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel se nachází ve vzdálenosti 700 m od vesničky Analipsis, 4 km od většího města Hersonissos, 20 km od letiště Nikos Kazantzakis a 25 km od Heraklionu a paláce Knossos. Těsně u hotelu je menší soukromá pláž.

Vybavení hotelu

Hotel sdílí některé společné vybavení se sousedním hotelem Stella Village. V areálu jsou 2 velké sladkovodní bazény a 3 další menší. Všechny veřejné prostory jsou klimatizované, je zde několik restaurací a barů, televizní místnost, internet a minimarket.

Vybavení pokoje

206 komfortně a moderně vybavených pokojů, jenž jsou rozděleny do čtyřech kategorií: standard, jacuzzi, se soukromým bazénem a mezonety.
Standardní pokoje mají balkon s venkovním nábytkem, telefon s přímou volbou, SAT-TV, individuálně nastavitelnou klimatizaci, miniledničku, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), wifi připojení k internetu.
Jacuzzi suite mají navíc druhou koupelnu s jacuzzi.
Třetím typem jsou pokoje s vlastním bazénem, které mají ještě DVD přehrávač a denně aktuální noviny. Mezonety jsou dvoupatrové izolované vilky s velkým soukromým bazénem, dvěma koupelnami, jacuzzi a ostatním vybavením stejným jako u nižších ubytovacích kategorií.

Stravování

All inclusive.

Sport a zábava

2x minifotbal, 2x tenisový kurt, basketbalové hřiště, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, aerobik, aquaaerobik, za poplatek kulečník nebo masáž.

Pro děti

Dětské brouzdaliště, miniklub s každodenním programem her, dětské hřiště, možný i babysitting.

Náš názor

Okouzlující resort, jenž určitě naplní všechny Vaše představy a očekávání o bezchybné dovolené.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Heraklion-Praha * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * individuální transfer z/na letiště * služby českého delegáta * letištní a bezpečnostní taxy

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * pobytovou taxu 4,-Eur/ pokoj/ noc - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena