menu

STEIGENBERGER GOLF RESORT EL GOUNA *****

od 1 890,- Kč
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Pětihvězdičkový Steigenberger Golf Resort El Gouna se nachází na vlastním poloostrově obklopeném klidnými lagunami a přináší do okouzlujícího prostředí Rudého moře núbijskou atmosféru. Rozkvetlé zahrady vedou k odlehlým plážím laguny i k rozlehlému 18jamkovému mistrovskému golfovému hřišti, které hostům nabízí naprostou exkluzivitu. Tento luxusní resort láká golfisty na celoroční sluneční svit, ale díky nesčetným možnostem vybavení oslovuje také páry, skupiny a rodiny s dětmi.
Steigenberger Golf Resort leží 30 km severně od Hurghady a 25 km od mezinárodního letiště v Hurghadě.

Vybavení hotelu

Steigenberger Golf Resort je obklopený nádhernou lagunou a hotelovým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, několik restaurací, bary, snack bar, konferenční místnost, připojení k internetu, obchodní arkádu, vnitřní a venkovní bazén, dětský bazén a miniklub. Dále je zde k dispozici hotelové spa s širokou nabídkou procedur, fitness centrum, tenisové kurty, squashové kurty, osmnáctijamkové hřiště, hotelová písčitá pláž v laguně a další písčitá pláž na pobřeží moře, kam pravidelně jezdí hotelový minibus.

Vybavení pokoje

​268 pokojů Steigenberger Golf Resortu slibuje luxus uprostřed autenticity s úchvatným výhledem do zahrad a na lagunu. Při procházce tropickou zelení hosté narazí na dvou- nebo třípatrové budovy inspirované hornoegyptskou architekturou. Všechny pokoje mají klimatizaci, koupelnu (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů, WC), telefon, satelitní TV, milibar, trezor a balkon nebo terasu.

Stravování

Pokud máte chuť na mezinárodní pokrmy s výhledem na Rudé moře nebo občerstvení u bazénu, Steigenberger Golf Resort El Gouna zaručeně uspokojí všechny vaše chutě a přenese vás do různých koutů světa.

Sport a zábava

​V hotelu najdeme animační programy,bazény, sauna, masáže, fitness, volejbal, tenisové kurty. Golfisté ocení především 18 jamkové golfové hřiště El Gouna u hotelu a pak dále další hřiště v okolí GC Cascades Soma Bay.

Náš názor

​Pro milovníky klidu, pohody, potápění a golfu.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena