menu

SINGITA PAMUSHANA

od 338 990,- Kč
Afrika » Zimbabwe » SAFARI » ZIMBABWE
Safari ~
Lodge
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Singita Pamushana Lodge se nachází v přírodní rezervaci Malilangwe, jež zůstává prakticky nedotčená člověkem. Tato oblast je domovem více než 500 druhů ptactva, včetně mnoha dravců.

Vybavení hotelu

V hlavní části se naleznete dva bazény a jacuzzi, dále lázeňské centrum a posilovnu, v salonku je k dispozici TV, pokrytí mobilní sítě je pouze v některých částech lodge, zdarma je zde k dispozici připojení k internetu (wi-fi), služba prádelny a komorníka. Děti všech věkových kategorií jsou zde vítány. Máte zde možnost hlídání dětí a na míru šité aktivity tak, aby vyhovovaly každé rodině. V zájmu bezpečnosti je účast dětí na safari na uvážení průvodce.

Vybavení pokoje

Suity jsou vybaveny pohodlnými lůžky, vlasní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, příjemným sezením a terasou s výhledem do okolní divočny a soukromým bazénem.
Singita Pamushana nabízí různé typy ubytování jako jsou:
4 jednoložnicové suity s vlastím ochlazovacím bazénem
1 dvouložnicovou rodinnou suitu (2 dospělí, 2 děti) s vlastím ochlazovacím bazénem
1 tříložnicovou rodinnou suitu (2 dospělí, 4 děti) s vlastím ochlazovacím bazénem
1 pětiložnicovou vilu s vlastním bazénem s nekonečným okrajem

Stravování

Hosté si mohou každý den vychutnat bohaté snídaně, obědy a večeře, všechny nápoje (včetně prémiových vín, lihovin a likérů, avšak s výjimkou francouzského šampaňského (za poplatek).

Sport a zábava

Lodge nabízí svým hostům Land Cruiser safari, jízdu na horském kole, procházky buší v doprovodu zkušeného průvodce.
Během svého pobytu v Singita Pamushana Lodge, můžete spatřit velké množství divoké zvěře, včetně druhů, jako jsou černí nosorožcí, bílého nosorožce, lichtenštejnského buvolce, sobola, nyala, skálolea skákavého, geparda, divokého psa, lva, leoparda a množství cizokrajného ptactva.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena