menu

SINGITA GRUMETI FARU FARU LODGE *****

od 119 990,- Kč
Afrika » Tanzánie » Serengeti » SAFARI » TANZÁNIE
Safari ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Exkluzivní soukromá rezervace Singita Grumeti je domovem trojice luxusních nemovitostí. Na místě, kde každoročně migruje více než milion pakoňů, si hosté mohou vychutnat dobrodružství ze safari v jedinečném stylu. Luxusní stanové lodge Singita Grumeti Reserve se nachází v západní části Národního parku Serengeti na břehu řeky, let z Arusha na přistávací dráhu Grumeti trvá 1,5 hodinu letu a pak transferem do kempu je to asi 10 minut.

Vybavení hotelu

Faru Faru lodge je obklopena impozantními starověkými skalními útvary s překrásným výhledem na řeku Grumeti. Hostům jsou zde k dispozici 2 bazény, spa a posilovna, butik, TV ve společných prostorách, wi-fi připojení k internetu.

Vybavení pokoje

Nabízí ubytování v jedno ložnicových apartmánech, rodinném apartmá či ve dvouložnicové vile s vlastním bazénem.

Stravování

Stravování je formou plné penze. Večeře jsou podávané u otevřeného ohniště v přírodním duchu. Zajisté vám přijde vhod zchlazení v místním bazénu po celodenním safari nebo se nechte hýčkat rozmanitými procedurami v místních spa, kde jistě znovu naleznete vnitřní rovnováhu a mír těla a mysli.

Sport a zábava

Každodenní výlety na safari v 4x4 otevřených džípech do útrob Národního parku Serengeti, během sezóny zde můžete pozorovat úžasné migrace pakoňů. Užít si můžete také vyjížďky na koních. Středně pokročilí a pokročilí jezdci si jistě zamilují temperament a rychlost domorodého afrického plemena, plnokrevníků a řady kříženců z jezdeckého centra Singita, která se nachází v blízkosti Singita Sasakwa Lodge. Hosté Singita Grumeti mají také možnost navštívit Centrum ekologické výchovy, které bylo vyvinuto pro mladé lidi z místní komunity, můžete se zde setkat se studenty a dozvědět se více o programu.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena