menu

SABYINYO SILVERBACK LODGE *****

od 67 990,- Kč
Afrika » Rwanda » Volcanoes National Park » SAFARI » RWANDA
Safari ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Unikátní Sabyinyo Silverback Lodge se nachází v nadmořské výšce 2.515 m asi 3 km od hlavní brány do národního parku Volcanoes v severozápadní Rwandě poblíž hranic s Ugandou a Kongem na mírném úpatí Sabyinyo, jedné z nejpůsobivějších z pěti zdejších sopek.

Vybavení hotelu

Při pobytu v Sabyinyo Silverback Lodge se můžete těšit na úchvatné výhledy z každého koutu resortu, vřelý a ochotný personál a uvidíte úchvatné horské gorily v divokém přírodním prostředí během Vašich trekků. Zdejší personál se snaží udělat vše, abyste zde byli spokojeni a skvěle vaří. V hlavní chatové budově je útulný obývací pokoj s útulným pokojem, knihovna / herna a jídelna. Můžete si vybrat večeři jen se svými spolucestujícími nebo naopak se všemi sousedy kolem dlouhého stolu, aby se podělili o svůj vzrušující zážitek.

Vybavení pokoje

Osm kamenných chatek je stylových s tradičními prvky a každá má velké posezení s krbem, krásnou koupelnu, šatnu a terasu.

Stravování

All inclusive

Sport a zábava

Lodge je perfektní základnou, z níž můžete prozkoumat tento jedinečný a fascinující kout Afriky a pozorovat gorily v jejich původním přirozeném prostředí včetně největšího druhu na světě - Silverback.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena