menu

Maspalomas Tabaiba Princess - golf ****

od 43 190,- Kč
GOLF PO CELÝ ROK » GOLF KANÁRSKÉ OSTROVY » GOLF GRAN CANARIA
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

The Maspalomas & Tabaiba Princess se nachází v Campo Internacional, který patří k Maspalomas, na jihu Gran Canaria. V docházkové vzdálenosti se nachází 18jamkové hřiště Maspalomas Golf (300 m) a Maspalomas beach (1,5 km) s jeho slavnými dunami. Tento luxusní rozlehlý hotelový komplex má svou recepci, Velký Club® Private Lounge, Business Center, Rent a Car, dětský koutek, 8 restaurací, bary, dva sladkovodní venkovní bazény, dva tenisové kurty; obchod se suvenýry, půjčovnu horských kol, SPA a Fitness. Dva hotely Maspalomas Princess a Tabaiba Princess sdílejí obrovskou oblast s umělou pláží, tropickými bary u bazénu a wellness ostrovem.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje 790 pokoji v typicky havajském stylu, včetně 37 apartmánů. Všechny pokoje nabízí vlastní sociální zařízení, klimatizaci, vysoušeč vlasů, župan, varnou konvici, žehličku a žehlicí prkno, pokojový trezor, SAT/TV, prostornou kopelnu. Jsou rozloženy do dvou 4 podlažních budov nazvaných "Tabaiba Princess" a Maspalomas Princess".

Stravování

Resort má dvě hlavní restaurace s vařením před hosty a nabízí snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Týdenní tematické noci s mexickými nebo kanárskými jídly jsou doprovázeny živou hudbou.
À-La-Carte-Restaurant „La Hacienda“ v oblasti bazénu podává v době oběda tapas a mezinárodní kuchyni.
Hoteloví hosté mají na výběr 9 barů, včetně dvou klavírních barů s venkovními terasami, dvou diskoték a několika tropických barů u bazénu.

Sport a zábava

Maspalomas & Tabaiba Princess se může pochlubit 6 venkovními bazény, z toho 2 bazény jsou pro děti (vyhřívané v zimě) a 4 bazény pro dospělé (dva z nich vyhřívané v zimě). K dispozici je bazén s umělou pláží s pevnými slunečníky a hřiště na plážový volejbal. Některé z bazénů jsou vybaveny šikmými vstupy, které umožňují snadný přístup.
Zábavný tým pořádá aktivity jako je aquagym, aerobik, lukostřelba, jóga, plážový volejbal a šipky. Dále je zde možnost hrát stolní tenis, minigolf (€), tenis (€), kulečník (€) a obří šachy.
Wellness ostrov se saunami, parní lázní a venkovní masáží (procedury za poplatek) poskytují čistou relaxaci.
Pro nejmenší hosty je k dispozici mini klub, 2 dětské bazény, mini disco, dětské hřiště a speciální miniaturní hotel, barevný Play-Hotel.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena