menu

LEMALA NANYUKIE KEMP *****

od 135 990,- Kč
Afrika » Tanzánie » Serengeti » SAFARI » TANZÁNIE
Safari ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Kemp Lemala Nanyukie se nachází v malebné východní části národního parku Serengeti a je kombinací luxusu a exklusivity. Samotný hlavní tábor leží na travnaté savaně, která je posetá velkými kameny a zastíněna obrovskými akáciemi.

Vybavení hotelu

V hlavní části ohoto luxusního stanového kempu najdete pohodlný salonek a bar s venkovní vyhlídkovou terasou s posezením, jídelním koutem, osvěžujícím bazénem a krbem. Kemp Lemala Nanyukie se nachází vna strategickém místě, aby hostům poskytl skvělý výhled na migraci Mara. Mezi stromy se nachází samostatný lázeňský stan, který nabízí hostům masáže.

Vybavení pokoje

Patnáct nádherných luxusních stanů je dobře rozmístěno a nabízí maximální soukromí. Pět stanů má přistýlky a pro větší rodiny je k dispozici stan se dvěma ložnicemi. Luxusní stany jsou vyzdobeny v teplých přírodních barvách a svěží bílé, zařízené nábytkem, krásně čalouněné a jemně osvětlené, takže je ideální pro líbánky, výročí a romantické pobyty.

Každý luxusní stan má luxusní postel, prostorný obývací pokoj, koupelnu, splachovací toaletu, vnitřní sprchu, volně stojící vanu a horkou i studenou vodu. K dispozici je psací stůl, fén, zásobený mini bar a sítě proti komárům. Venkovní plocha zahrnuje dřevěnou terasu s posezením, rohový bazén a sprchu.

Stravování

Stravování v kempu je formou plné penze s nápoji (pivo, víno, lihoviny, nealkoholické nápoje, voda a džus, prémiové lihoviny a šampaňské jsou k dispozici za příplatek).


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena