menu

IKOS ANDALUSIA *****

od 55 890,- Kč
Evropa » Španělsko » Andalusie » Costa del Sol » Estepona
All inclusive ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Ikos Andalusia se nachází na pobřeží Costa del Sol, v letovisku Estepona, poblíž okouzlujícího kosmopolitního městečka Marbella, necelou hodinu od letiště v Malaze.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Ikos Andalusia patří 6 a la carte restaurací vedených michelinským kuchařem s moderní řeckou, asijskou, italskou, francouzskou, španělskou a mezinárodní kuchyní, hlavní restaurace, 6 barů, 5 hlavních vyhřívaných bazénů, 3 nevyhřívané bazény, vyhrazené sportovní zázemí, Ikos Spa by Anne Semonin Paris.

Vybavení pokoje

Hotel Ikos Andalusia nabízí více jak 400 moderně vybavených pokojů a apartmánů a získává styl, luxus a pohodlí pro úžasné nové úrovně. Vaše každá potřeba je pečlivě zvažována, aby váš pobyt byl uvolněný a obohacující.
Ke standardnímu vybavení pokojů patří klimatizace/topení, koupelna/WC, župany a pantofle, vysoušeč vlasů, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, SAT-TV, balkon s posezením, minibar, trezor, wifi připojení k internetu.

Pláž

Hotelová 420m dlouhá písečná pláž, kde jsou k zdarma k dispozici lehátka a slunečníky. Občerstvení, ovoce a nápoje si objednáte a jsou Vám doručeny přímo k lehátku. Na pláži je také služba hlídaní dětí od 4 let věku.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Malaga-Praha * 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s ultra all inclusive * privátní transfer z/na letiště

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraniční a storna zájezdu * delegátský servis


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena