menu

HURAWALHI ISLAND RESORT *****

od 180 990,- Kč
Asie » Maledivy » Lhaviyani Atol
Pouze pro dospělé ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hurawalhi Island Resort pouze pro dospělé se nachází na okouzlujícím soukromém ostrově na nedotčeném atolu Lhaviyani, cca 40 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Malé. Velikost resortu 440 x 230 m

Vybavení hotelu

Luxusní maledivský resort je jen pro dospělé osoby a uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Nabízí dokonalé soukromí v plážových či vodních vilách a skvělý servis. Je to dokonalý resort pro strávení líbánek a jeho jedinečná skleněná podmořská restaurace je skvělým zážitkem kombinace kulinářského zážitku a dechberoucího pohledu na okolní podmořský život.

Vybavení pokoje

Vily v Hurawalhi se pyšní bohatým komfortem, exkluzivitou a okouzlujícími výhledy. Na výběr máte plážové či vodní vily.

OCEAN POOL VILLA (132 m2)
Ve vile Ocean Pool Villa se snoubí úžasné pozadí a moderní design, díky kterému se vaše splněné sny nad vodou stávají skutečností. Nechte se unést svým soukromým útočištěm posazeným nad třpytivým Indickým oceánem a pociťte kouzlo Malediv. Tato symbolická vila představuje dokonalé pohodlí: prostorný a elegantní interiér vede k rafinované sluneční terase, ze které můžete vklouznout do smaragdové laguny, a nechat svou mysl bloudit během drahocenných okamžiků strávených ve vašem vlastním nekonečném bazénu.

VYBAVENÍ: Elegantně zařízená ložnice s posezením - Koupelna s dešťovou sprchou - Terasa se schodištěm do laguny - Exkluzivní zakázková kolekce ekologicky šetrných sprchových gelů a šampónů.


ROMANTIC OCEAN VILLA ( 105 m2)
Tyto vily zajišťují prostor plný soukromí a klidu, kde se čas zpomaluje a páry se skutečně spojují. Romantická vila Villa Ocean se může pochlubit vanou na terase a nabízí perfektní ukončení dne při symfonii barev, vytvořené při západu slunce. Nechte se kochat překrásnými výhledy na Indický oceán z prostorné sluneční terasy a užívejte si potěšení z dokolaného soukromí. Nebeský úkryt, ideální pro líbánky, páry a všechny ostatní, kteří chtějí žít jako králové během své vysněné dovolené na Maledivách.

VYBAVENÍ: Elegantně zařízená ložnice s posezením - Venkovní vana - Koupelna s dešťovou sprchou - Terasa se schodištěm k laguně - Katamaránská síť na terase - Exkluzivní kolekce ekologicky šetrných sprchových gelů a šampónů.


OCEAN VILLA (105 m2)
Oslavte luxus a obejměte přírodu na dosah ruky: namočte se přímo do slunce přímo z oceánu a nechte jemné vlny pod vilou vytvořit pocit klidu a pohody

VYBAVENÍ: Elegantně zařízená ložnice s posezením - Koupelna s dešťovou sprchou - Terasa se schodištěm do laguny - Exkluzivní kolekce ekologicky šetrných sprchových gelů a šampónů.

BEACH SUNSET POOL VILLA (132 m2)
Překrásná plážová vila nabízí dokonalé soukromí uprostřed bujné vegetace, překrásné výhledy na bělostnou písečnou pláž a soukromý bazén, ve kterém se můžete osvěžit při pozorování západu slunce.

VYBAVENÍ: - elegantně zařízená ložnice s posezením - koupelna s dešťovou sprchou - sluneční terasa - Exkluzivní kolekce ekologicky šetrných sprchových gelů a šampónů.

BEACH POOL VILA (105 m2)
Překrásná plážová vila nabízí dokonalé soukromí uprostřed bujné vegetace, překrásné výhledy na bělostnou písečnou pláž a soukromý bazén

VYBAVENÍ: - Elegantně zařízená ložnice s posezením - Koupelna s dešťovou sprchou - Sundeck - Exkluzivní kolekce ekologicky šetrných sprchových gelů a šampónů.

Stravování

Luxusní all inclusive


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena