menu

DIAMONDS DREAMS OF AFRICA *****

od 29 490,- Kč
Afrika » Keňa » Malindi
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotelový resort Diamonds Dreams of Africa s komorní atmosférou a příjemným servisem se rozprostírá v tropické zahradě jen pár kroků od bělostné písčité pláže na pobřeží Indického oceánu. Nachází se dvě hodiny jízdy od mezinárodního letiště v Mombase a 10 minut od města Malindi.

Vybavení hotelu

Součástí resortu Diamonds Dreams of Africa je vlastní lázeňské centrum specializující se na thalassoterapii - léčbu využívající mořskou nebo slanou vodu, mořské bahno, chaluhy a blahodárné účinky přímořského klimatu. V resortu je hostům dále k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní bufetová restaurace, restaurace s obsluhou, 2 bary bazén (lehátka a slunečníky zdarma), obchůdek se suvenýry, prádelna, bussiness centrum, salón krásy, písčitá lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Hosté mohou využít i dalších služeb partnerského hotelu Sandies Tropical Village včetně centra vodních sportů a potápěčského centra.

Vybavení pokoje

Resort Diamonds Dreams of Africa nabízí celkem 33 junior suite a 2 suite s elegantně zařízenými interiéry s exotickým nádechem. Ubytování nabízí veškeré pohodlí moderního životního stylu.
K vybavení všech suit náleží individuálně nastavitelná klimatizace, stropní ventilátor, moskytiéra nad postelemi, WiFi připojení k internetu zdarma, telefon, SAT- TV, minibar (denně zdarma doplňován), vlastní sociální zařízení (koupelna s masážní vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, WC), elektronický trezor (zdarma,) terasa.

Stravování

All Inclusive zahrnuje snídaně (7,30-10), obědy (13-14,30) a večeře (20-21,30), během dne lehké občerstvení, odpoledne čaj/káva se zákusky, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů, piva a vína místní výroby. Bezdrátové připojení k internetu, fitness zařízení, denní aktivity, lukostřelba, stolní tenis, večerní animační programy, plážové ručníky, lehátka a slunečníky.

Pláž

Písečná pláž z hotelu, lehátka, ručníky a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

Některé výše uvedené aktivity jsou dostupné v nedalekém sesterském resortu Sandies Tropical Village (animační programy, večerní programy, plážový volejbal, plážový fotbal, aqua-aerobik, stolní tenis, lukostřelba, windsurfing (vybavení pro začátečníky), diskotéka, tělocvična, masáže, thalassoterapie).

Cena zahrnuje:

* vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * vstupní vízum * leteckou přepravu Praha-Malindi-Praha * transfer z/na letiště


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena