menu

ANANTARA MEDJUMBE ISLAND RESORT *****

od 132 990,- Kč
Afrika » Mozambik » Souostroví Quirimbas
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Anantara Medjumbe Island Resort se nachází na soukromém ostrově Medjume v souostroví Quirimbas uprostřed mořské rezervace. Na zdejších bělostných plážích omývach tyrkosovými vodami indického oceánu budete mít dokonalý klid a soukromí.

Vybavení hotelu

Hotelová restaurace Jahazi podává místní jídla a mezinárodní kuchyni s portugalskými vlivy. V baru Bahari Lounge si můžete dát koktejly a nádherný výhled. Hosté si mohou odpočinout při relaxační masáži nebo kosmetickém ošetření v lázeňské vile letoviska Anantara.

Vybavení pokoje

13 okouzlujících plážových luxusních chatek mají vlastní terasu s bazénem a výhledem na moře. Dále nechybí ani vlastní koupelna s vysoušečem vlasů, klimatizace, střešní větrání, moskytiéry, minibar, satelitní TV, čajový a kávový servis a elektronický sejf.

Stravování

All inclusive

Sport a zábava

Vodní sporty, včetně rybolovu, koupání, šnorchlování, vodního lyžování, projížděk na kajaku. Zkuste také navštívit okolní ostrovy, vyjet si na moře při západu slunce, piknik na pláži, volejbal, badminton. V letovisku je rovněž bazén.

Poznámka:

Povinný příplatek za vánoční a novoroční gala večere. (info v naší CK).

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Maputo - Praha, vnitrostátní přelet Maputo - Vilanculos - Maputo * přelet na ostrov Benguerra * transfer z/na letiště * 7 nocí s plnou penzí (tři hlavní jídla denně, nealokoholické nápoje, místní víno a pivo, káva a čaj, evakuační pojištění, prádelní služby) * 15 min osvěžující masáž * služby komorníka * wi-fi ve společných prostorách * jízdu po ostrově Land roverem * plavbu lodí při západu slunce

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * park fee (cca 10 USD / den/osoba)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena