menu

ABU CAMP *****

od 241 990,- Kč
Afrika » Botswana » Okavango Delta » SAFARI » BOTSWANA
Safari ~ Vlastní
Camp
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní Abu Camp je situován na soukromém a exkluzivním 180.000 ha pozemku koncesní rezervace Abu, jež je zasazena do nedotčené divočiny oblasti Okavango Delty, která je jako největší vnitrozemská delta na světě domovem po početná stáda slonů, než jakékoli jiná oblast v Africe.

Vybavení hotelu

Dobře osvětlené cesty spojují hlavní prostor tábora s šesti pohodlnými a prostornými stany pro hosty, jež se mohou pochlubit svou vlastní výraznou elegancí. Knihovna, dobře zásobená kolekcí africké literatury a terénních průvodců, je ideálním místem pro čtení a tiché zamyšlení. Společenský místnost je k dispozici pro ty hosty, kteří chtějí zůstat v kontaktu s vnějším světem. Stylový bazén, umístěný na odlehlém místě, skvěle doplňuje místní vybavení.

Vybavení pokoje

Všechny stany jsou hladce spjaty s přírodou, každý stan zdobí velkorysé terasy, disponují vnitřní a venkovní sprchou, stylovým vybavením a příslušenstvím, které je individuálně vybrané pro každou místnost. Pro reflexi, relaxaci a dokonce i meditaci, je zde samostatné pohodlné posezení s psacím stolem a úžasným panoramatickým výhledem na Okavango Deltu.

Abu Camp nabízí možnost spát pod hvězdami s výhledem na sloní boma. „The Star Bad“ nabízí možnost "spát se slony", což nenajdete nikde jinde v Africe. Pro zajištění Vašeho úplného pohodlí, je zde k dispozici koupelna s otevřeným sprchovým koutem.

Stravování

Mezinárodně vyškolení kuchaři připravují kreativní kuchyni na nejvyšší úrovni. Pokrmy, z nichž většina je podávána pod širým nebem na terase - skvěle doplňují vína z rozsáhlého vinného sklepa. V nabídce je také široký výběr z mezinárodních lihovin a sladových whisky. Dlouhé safari dny končí skleničkou kolem táboráku s líčením Vašich dobrodružných zážitků.

Sport a zábava

V Abu Campu máte jedinečnou příležitost procházky se slony, můžete fyzicky komunikovat se stádem, podílet se nebo jen pozorovat činnosti, jako je koupání, školení a veterinární péče, zapojit se do sloní safari, vyjížďky na slonech apod. Užít si můžete ranní a odpolední safari vyjížďky terénním vozem, při nichž budete sledovat a fotografovat konkrétní savce, zejména velké predátory, stáda slonů a buvolů.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena