menu

SANDALS NEGRIL *****

od 65 390,- Kč
Střední & Severní Amerika » Jamajka » Negril
All inclusive ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Sandals Negril se nachází na nejdelší a nejrozlehlejší pláži v Negrilu na Seven-Mile Beach
Tento resort byl otevřen v r.1988. Díky svému blaženému prostředí chladného a neohraničeného veselí, Sandals Negril ztělesňuje osobnost, která už dlouho učinila Negril exotickým hřištěm pro milovníky zábavy. Toto dekadentně bezstarostné letovisko je uhnízděno podél legendární pláže Seven-Mile ostrova, čímž vás přiblíží k voděvíc, než kdekoliv jinde v Negrilu. Láska k Matce přírodě zaručuje, že nejoblíbenější letovisko na Jamajce je také nejvíce zelené - získalo certifikát EarthCheck Double Platinum Certification pro neochvějný závazek k dokonalosti v oblasti životního prostředí po více než deset let. Pojďte si nechat svou lásku rozkvétat uprostřed elegance a chill-out atmosféry, která je jednoznačně na Sandals Negril.

Vybavení pokoje

BUTLER LEVEL

Millionaire Honeymoon One Bedroom Butler Suite with Private Pool Sanctuary - RJ
Tyto extravagantní apartmány Love Nest se nacházejí v přízemí a jsou vybavené postelí velikosti king size, manželskou postelí velikosti King, plochou obrazovkou a lázeňskou koupelnou se dvěma vanami, sprchou a vířivkou. Samostatný prostorný obývací pokoj se může pochlubit elegantním nábytkem, druhou televizí a plně zásobeným barem. Půvabná terasa se otevírá do svěží zahrady, kde se nachází soukromý bazén a miniaturní vodopád, stejně jako venkovní sprcha se stěnou, která zajistí soukromí. Hosté mají k dispozici Butler Elite a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled: na bazén, na tropickou zahradu

Swim up Crystal Lagoon Beachfront One Bedroom Butler Suite - 1R
Tyto inovativní apartmány Love Nest mají luxusní ložnici s elegantním nábytkem z mahagonu, postel s nebesy, rozkládací pohovku, TV s plochou obrazovkou a podlahy ze slonoviny. Bohatá koupelna je vybavena sprchovým koutem a samostatnou vířivou vanou. Rozsáhlý obývací pokoj se může pochlubit stylovou pohovkou, dokovací stanicí pro iPod, druhou inteligentní TV a plně zásobovaným barem. Patio apartmá nabízí přímý přístup do krásného bazénu s křišťálovými lagunami a úchvatným Karibským mořem. Hosté mají k dispozici Butler Elite a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled: přímý na pláž, přímý na oceán, na pláž

Caribbean Honeymoon Beachfront Two Story One Bdrm. Butler Loft Suite w/Tranquility Soaking Tub - 1B
Tyto nově zrekonstruované a úchvatné dvoupodlažní apartmány Love Nest nabízejí ideální pobyt pro milovníky ostrova. V prvním patře najdete prostorný obývací prostor s elegantním nábytkem, plně vybavený bar a inteligentní TV s prostorovým zvukem Bluetooth. Plovoucí schody vedou do druhého patra, kde ložnice s luxusním nábytkem je vybavena postelí velikosti King, elegantním nábytkem a bohatou koupelnou s vanou, dešťovou sprchou a přírodními světlíky. Odpočiňte si a obdivujte tropické výhledy na soukromou terasu obklopenou svěžími zahradami nebo na balkon s Tranquility Smoothing vanou pro dvě osobyy. Hosté mají k dispozici Butler Elite a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled: přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Crystal Lagoon Honeymoon Beachfront Penthouse One Bedroom Butler Suite - P1
Tyto exotické lázně Nest Suites se nacházejí ve druhém patře budovy Sundowner a nabízejí úžasný výhled na oceán a letovisko z velkého balkonu. Tyto extravagantní apartmány mají rozlehlý obývací pokoj a luxusní ložnici s vlastním mahagonovým nábytkem, dekorem inspirovaným ostrovy a postelí velikosti king size. Součástí koupelny v lázeňském stylu jsou mramorové a ručně řezané mozaikové dlaždice, sprchový kout, vířivá vana. Hosté mají k dispozici Butler Elite a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled: přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Millionaire Honeymoon Oceanview Penthouse One Bedroom Butler Suite - OP
Tyto luxusní apartmány Love Nest jsou luxusně zařízené a mají prostornou ložnici s postelí velikosti king-size, manželskou postelí velikosti King a obývací prostor s elegantním západním indickým nábytkem, dvěma plochými obrazovkami a plně zásobeným barem. Bohatá koupelna je vybavena vanou pro dva ,sprchovým koutem a vířivou vanou. Užijte si úchvatný panoramatický výhled na oceán z balkonu s velkým rozměrem. Hosté mají k dispozici Butler Elite a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled: na oceán

Millionaire Honeymoon Penthouse One Bedroom Butler Suite - PS
Tyto luxusní apartmány typu Love Nest jsou luxusně zařízené a mají prostornou ložnici s postelí velikosti king-size, manželskou postelí velikosti King a obývací prostor s elegantním západním indickým nábytkem, dvěma inteligentními plochými televizory a plně zásobeným barem. Bohatá koupelna je vybavena vanou pro dva, sprchovým koutem a vířivou vanou. Vychutnejte si nádherný výhled na upravené zahrady z balkonu s velkým rozsahem. Hosté mají k dispozici Butler Elite a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled: na tropickou zahradu

Honeymoon Beachfront Butler Suite - HS
Tyto prostorné apartmány na pláži jsou nádherně zařízené a mají postel s nebesy, postele velikosti King, TV s plochou obrazovkou a koupelnu s vanou s mramorovou výzdobou, sprchou. Otevřený půdorys apartmánu plyne plynule ven a spojuje vás s vaší velikou terasou nebo balkonem, který je vybaven loungesem nebo restaurací. Hosté mají k dispozici Butler Elite a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

CLUB LEVEL

Caribbean Beachfront Walkout Grande Luxe Club Level Room w/Tranquility Soaking Tub - WGBT
Tyto prostorné apartmány se nacházejí pár kroků od oceánu v blocích Coconut Grove, Bamboo a Royal Cottage a nabízejí milovníkům pláže to nejlepší z Karibiku. Současná stylová ložnice s velkou terasou s podlahami z korálového kamene, jídelním koutem a Tranquility Smoothing vanou pro dva, kde si můžete odpočinout a obdivovat tropické výhledy nebo projít přímo na pláž. V noci posloucháte oceán proti pobřeží a vychutnáváte si noční pohodlí svého romantického apartmá s luxusní koupelnou s volně stojící mramorovou vanou a dešťovou sprchou s mozaikovými dlaždicovými podlahami. Jako exkluzivní apartmá Club Sandals je k dispozici specializovaný recepční, který zvládne jakékoli speciální požadavky a rezervace, jako jsou lázeňské pobyty. Jeden z těchto pokojů vyhovuje požadavkům ADA a nabízí plný bezbariérový přístup včetně rolovací sprchy.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán
Caribbean Beachfront Grande Luxe Club Level Room w/Tranquility Soaking Tub - GBT
Moderní, elegantní a luxusní - tyto krásné apartmány se nacházejí v blocích Coconut Grove, Bamboo a Royal Cottage a nabízejí dokonalé útočiště u pláže. Zažijte to nejlepší z Karibiku, obklopené elegantními detaily a vybavením světové úrovně. Projděte prostornou ložnici až k velkému balkonu s podlahami z korálového kamene, jídelním koutem a Tranquility Smoothing vanou pro dva, kde si můžete odpočinout a obdivovat nádherný výhled na oceán. V noci, kdy oceánský vánek naplní vzduch, osvěžte se v luxusní koupelně s dešťovou sprchou, s mozaikovými dlaždicovými akcenty nebo si užijte romantický večer ve dvou ve volně stojící mramorové vaně. Jako exkluzivní apartmá Club Sandals je k dispozici specializovaný recepční, který zvládne jakékoli speciální požadavky a rezervace, jako jsou lázeňské pobyty.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Paradise Honeymoon Beachfront Walkout Klubový pokoj - WB
Nachází se přímo na pláži v prvním patře budovy Paradise. Tyto luxusně zařízené pokoje v moderním stylu jsou vybaveny sprchovým koutem, mahagonovým nábytkem, barem na pokoji, postelí s nebesy, rozkládací postelí a inteligentní plochou obrazovkou SMART TV. Velká terasa nabízí nádherný výhled na oceán a elegantní jídelní část s lehátky. Hosté si mohou vychutnat služby komorníka Club Level a exkluzivní vstup do klubových Sandals.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Paradise Honeymoon Beachfront Grande Luxe Club Pokoj - HB
Nachází se přímo na pláži ve druhém a třetím patře budovy Paradise, tyto luxusně zařízené pokoje v moderním stylu jsou vybaveny sprchovým koutem, mahagonovým nábytkem, barem na pokoji, postelí s nebesy, manželskou postelí velikosti King a elegantní SMART TV. Prostorný balkon nabízí ohromující výhled na oceán a elegantní jídelní část s lehátky. Hosté si mohou vychutnat služby Club Level Concierge a exkluzivní vstup do Club Sandals.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

LUXURY LEVEL

Caribbean Oceanview luxusní walkout místnost - WOL
Tyto nově zrekonstruované pokoje s výhledem na oceán se nacházejí v přízemí Caribbean Beachfront Village, jen pár kroků od známé pláže Negril. Luxusní pokoje mají pokoj s postelí velikosti King s nadměrným čelem a inteligentní televizí. Mramorová koupelna je bohatě vybavená dešťovou sprchou, dlouhým umyvadlem a podsvícenými zrcátky. Venku se nachází soukromá zařízená terasa, která Vás zve k vychutnání výhledu na oceán přímo u vaší ložnice.
Výhled: na oceán

Caribbean Oceanview Luxusní pokoj - OL
Tyto nově zrekonstruované pokoje s výhledem na oceán se nacházejí v karibské čtvrti Beachfront, jen pár kroků od pláže. Nabízejí úžasný výhled na světově proslulé západy slunce v Negrile. Luxusní pokoje mají postel velikosti King s nadměrnou čelem a inteligentní televizi. Mramorová koupelna je bohatě vybavená dešťovou sprchou, dlouhým umyvadlem a podsvícenými zrcátky. Venkovní soukromý zařízený balkon vás zve k vychutnání oceánu přímo u vaší ložnice.
Výhled: na oceán

Caribbean Luxury Honeymoon - LX
Tyto nově zrekonstruované luxusní pokoje se nacházejí uprostřed bujné tropické krajiny v areálu Bamboo Grove, Coconut Cove a Royal Cottage a jsou vybaveny elegantním nábytkem navrženým na míru , postelí velikosti King s nadměrnou čelní deskou a koupelnou s dešťovou sprchou, dále se zde nachází Sprcha a dlouhý dřevěný dřez s podsvícenými zrcátky. Tyto pokoje jsou vybaveny velkou inteligentní televizí.
Výhled: na tropická zahrada

Caribbean Premium - PR
Tyto kuriózní pokoje se nacházejí v budově Paradise. Všechny pokoje jsou vybaveny dekorem inspirovaným britským koloniálním nábytkem, mají postel s nebesy, king-size postel, mahagonový nábytek a mramorovou koupelnu s dešťovou sprchou. Vychutnejte si krásný výhled do zahrady z vlastní terasy nebo balkonu nebo se můžete vydat po nedaleké cestě k bílým pískům legendární pláže Seven-Mile.
Výhled: na tropickou zahradu

Caribbean Deluxe - DL
Tyto útulné pokoje se nacházejí v budově Paradise. Každý pokoj má bohatou výzdobu a nabízí postel s nebesy, king-size postel, mahagonový nábytek, koupelnu s dešťovou sprchou a velkou TV s plochou obrazovkou.
Výhled: na tropickou zahradu

Stravování

Večeře v 7 restauracích světové úrovně, včetně autentické severoitalské kuchyně z Cucina Romana, ochutnávka jamajského jídla na Sundowner, čerstvé mořské plody podávané přímo na pláži v Barefoot By The Sea a spousta dalších možností, které porozumí vaší chuti. Každá restaurace je řízena hrdými kuchaři světové úrovně, kteří jsou autentickí jako kuchyně. Vyberte si ze šesti odrůd vín Robert Mondavi® nebo ochutnejte nejlepší kávu Jamaica Blue Mountain na světě. Nejlepší ze všeho je, že jídla jsou vždy obsažena v ceně a jsou neomezená.

Sport a zábava

Venkovní bazén (po celý rok)
Turecká/parní lázeň
Vířivka/ jacuzzi
Masáže (za poplatek)
Lázně a wellness (za poplatek)
Fitness centrum
Sauna
Večerní zábavní program
Vodní sporty
Animační tým
Šnorchlování
Potápění Mimo ubytování
Knihovna
Windsurfing
Stolní tenis
Kulečník
Herna

Pro děti

Stolní hry
Puzzle

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Jamajka-Praha * společný transfer z/na letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * případný doplatek za privátní transfer


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
25.05.202001.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
26.05.202002.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
27.05.202003.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
28.05.202004.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
29.05.202005.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
30.05.202006.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
31.05.202007.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
01.06.202008.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
02.06.202009.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
03.06.202010.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
04.06.202011.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
05.06.202012.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
06.06.202013.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
07.06.202014.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
08.06.202015.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
09.06.202016.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
10.06.202017.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
11.06.202018.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
12.06.202019.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
13.06.202020.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
14.06.202021.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
15.06.202022.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
16.06.202023.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
17.06.202024.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
18.06.202025.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
19.06.202026.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
20.06.202027.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
21.06.202028.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
22.06.202029.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
23.06.202030.06.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat
24.06.202001.07.20207all inclusiveLetecky  65 390,- KčObjednat