menu

PALMERAIE GOLF PALACE - golf let *****

od 46 890,- Kč
GOLF PO CELÝ ROK » GOLF MAROKO
Golfový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotel Palmeraie Golf Palace leží v Marakeši, uprostřed zelené oázy plné růží, ibišků a jiných nádherných květin, a je obklopen pohořím Atlas.

Vybavení hotelu

​Shuttle servis do centra a na letiště, hlídaní dětí a dětský klub, 24 hodinový pokojový servis, wifi internet, směnárna, restaurace, butiky, parkování, služby doktora, prádelna, konferenční sál s audiovizuálním vybavením. V zahradě hotelu se nachází labyrint z několika bazénů, 5 normálních, 2 vyhřívané i přes zimu. Pro golfisty je zde 18ti jamkové golfové hřiště přímo u hotelu. Dále můžete hrát tenis na místních kurtech, jezdit na koních, na horských kolech, hrát stolní tenis, volejbal, basketbal, cricket, fotbal ad. Pro děti od 4 do 12 let je otevřený dětský klub se spoustou zábavy a her.

Vybavení pokoje

V hotelu je 368 nově zrekonstruovaných luxusních pokojů s výhledem na bazén, golfové hřiště nebo pohoří Atlas. Všechny pokoje jsou exkluzivně vybaveny vším, co můžete čekat od 5ti hvězdičkového hotelu.

Stravování

​Zdejší restaurace nabízí pro každého něco. Můžete ochutnat samozřejmě marockou delikátní kuchyní, ale i italskou nebo japonskou. Večer můžete zakončit v jednom z barů v magické atmosféře třeba u koktejlu.

Náš názor

​Tento hotel se svými službami hodí jak pro business klientelu, tak pro klienty, kteří touží po relaxaci s pocitem, že nemusí dělat vůbec nic.

Cena zahrnuje:

* zpáteční letenku Praha – Marakéš – Praha, váhový limit zavazadla 20 kg * 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive * 2x green fee Palm Golf Marakeš (all inclusive platí i v club house), 1x green fee Amelkis, 1x green fee Royal Palm, 1x green fee Assoufid * transfer letiště – hotel – letiště * transfery na hřiště, služby česky hovořícího delegáta * organizaci závěrečného golfového turnaje * zdarma shuttle bus z hotelu do centra Marrakéše

Cena nezahrnuje:

* přepravu golfového bagu do 23 Kg + 2.200,- Kč * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu + 944,- Kč za osobu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
15.10.202022.10.20207all inclusiveLetecky  46 890,- KčObjednat