menu

AZURA BENGUERRA ISLAND ****+

od 199 990,- Kč
Afrika » Mozambik » Ostrov Benguerra
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Azura Benguerra Island je okouzlující ráj, který se nachází na stejnojmenném ostrově jen 10 minut letu heliktérou od Vilanculos.

Vybavení hotelu

Luxusní, ostrovní ráj u opuštěné pláže s nekonečným, jemným pískem jen deset minut helikoptérou od Vilanculos. Uvolněné útočiště s nádhernou scenérií je perfektním místem pro klidnou dovolenou bez starostí. Je postavený místní komunitou a jako první resort v Mozambiku byl vybudovaán v souladu s ochranou přírody. Podvodní ráj je domovem želv, delfínů i vzácných dugongů. Od června do poloviny října se zde vyskytují velryby a žraloci velrybí od prosince do března.

Vybavení pokoje

Jen 20 vil, které se nachází na jedné z posledních nedotčených pláží na světě s veškerým komfortem. Součástí každé vily je terasa s vlastním bazénem a přímým vstupem na pláž.

Beach Villas - nachází se na fantastickém místě na konci pozemku v blízkosti lázní, je to nádherné soukromé a ideální místo pro novomanžele na svatební cestě. Beach Villas jsou nejmenší z vil, ale stále nabízí veškeré pohodlí.
vybavení. Vily se nachází přímo u pláže, mají službu komorníka, privátní terasu, soukromý bazén, venkovní lehátka, klimatizaci a ventilátory, minibar, zařízení pro přípravu kávy a čaje, koupelnu se sprchovým koutem a dvojitým umyvadlem, oddělené WC, venkovní sprchu.

Luxury Beach Villas - mají 402 m2 privátního pozemku, jsou zařízené v moderním stylu a jen pár kroků od pláže. Vybavení je totožné jako u Beach Villas.


Azura má 10 Infinity Beach Villas - vily jsou zařízeny v afro-moderním stylu s výhledem ohromující infinity bazén směrem na pláž a moře. Vily se nacházejí přímo u pláže, mají 650 m2 soukromého pozemku a navíc vlastní posilovnu.

Poznámka:

Povinný příplatek za vánoční a novoroční gala večere. (info v naší CK).

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Maputo - Praha, vnitrostátní přelet Maputo - Vilanculos - Maputo * přelet na ostrov Benguerra * transfer z/na letiště * 7 nocí s plnou penzí (tři hlavní jídla denně, nealokoholické nápoje, místní víno a pivo, káva a čaj, evakuační pojištění, prádelní služby) * 15 min osvěžující masáž * služby komorníka * wi-fi ve společných prostorách * jízdu po ostrově Land roverem * plavbu lodí při západu slunce

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * park fee (cca 10 USD / den/osoba)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena