menu

ANDBEYOND KICHWA TEMBO CAMP

od 78 990,- Kč
Afrika » Keňa » Masai Mara » SAFARI » KEŇA
Safari ~
Camp
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento velmi oblíbený kemp se nachází na úpatí malebného srázu Oloololo, na okraji údolí Great Rift. Je situován na soukromém konsesním pozemku tudíž je ideálním pro výlety do okolní buše a noční safari.

Vybavení hotelu

Kichwa Tembo Tented Camp nabízí 28 klasických stanů a 12 luxusních stanů, velký plavecký bazén je zasazený mezi stromy a je obklopený travnatou buší s nádherným výhledem do okolí. Ve stínu hustých lesních baldachýnů se nachází útulný bar a prostorná jídelna, stejně tak i dobře zásobený safari obchod.

Vybavení pokoje

Stany jsou vybaveny vlastní koupelnou a soukromou verandou, nabízející výhled buď na nádherné pastviny nebo na řeku Sabaringo.

Sport a zábava

Dvakrát denně sfari, pěší výlety do buše, noční safari, let balónem, návštěva místní komunity včetně interakce s Masaji.

Cena zahrnuje:

* 4x ubytování s plnou penzí, nealkoholické nápoje, vína, destiláty a piva místních značek, čaj a káva, občerstvení na safari, safari aktivity, služby prádelny * transfery z/na letiště - kempy, vnitrostátní let Wilson - Masai Mara - Wilson, transfery 4x4 vozy mezi kempy * pohotovostní evakuační lékařské pojištění

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Keňa- Praha, příletovou taxu a letištní poplatky * telefonní hovory, spropitné, všechny předměty osobní povahy, šampaňské, koňaky, vína a destiláty prémiových značek, aktivity v národním parku Phinda, pobytovou taxu, vstupy do rezervací a parků.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena